Agnieszka Kałuża kocha zegarki Agnieszka Kałuża o biżuterii Doxa LIFESTYLE Moda Rafał Maślak uwielbia zegarki Waldemar Kasta zegarki zegarek Zegarki

Polskie gwiazdy kochają zegarki. Mają po kilka sztuk na różne okazje

Polskie gwiazdy kochają zegarki. Mają po kilka sztuk na różne okazje
Dla polskich gwiazd zegarek to coś więcej niż zwykły czasomierz. Większość traktuje go jako biżuterię podkreślającą klasę i osobowość właściciela. Gwiazdy takie jak Rafał Maślak czy Agnieszka Kałuża mają po kilka modeli, które pasują na różne okazje. Waldemar Kasta przywiązany jest natomiast do 70-letniego zegarka otrzymanego po

Data publikacji: 2015-10-15, 06:45
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Polskie gwiazdy kochają zegarki. Mają po kilka sztuk na różne okazje
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

Dla polskich gwiazd zegarek to coś więcej niż zwykły czasomierz. Większość traktuje go jako biżuterię podkreślającą klasę i osobowość właściciela. Gwiazdy takie jak Rafał Maślak czy Agnieszka Kałuża mają po kilka modeli, które pasują na różne okazje. Waldemar Kasta przywiązany jest natomiast do 70-letniego zegarka otrzymanego po przodkach.

Polskie gwiazdy kochają zegarki. Mają po kilka sztuk na różne okazje Moda, LIFESTYLE - Dla polskich gwiazd zegarek to coś więcej niż zwykły czasomierz. Większość traktuje go jako biżuterię podkreślającą klasę i osobowość właściciela. Gwiazdy takie jak Rafał Maślak czy Agnieszka Kałuża mają po kilka modeli, które pasują na różne okazje. Waldemar Kasta przywiązany jest natomiast do 70-letniego zegarka otrzymanego po przodkach.

Dla polskich gwiazd zegarek to coś więcej niż zwykły czasomierz. Większość traktuje go jako biżuterię podkreślającą klasę i osobowość właściciela. Gwiazdy takie jak Rafał Maślak czy Agnieszka Kałuża mają po kilka modeli, które pasują na różne okazje. Waldemar Kasta przywiązany jest natomiast do 70-letniego zegarka otrzymanego po przodkach.

Współcześnie zegarki na rękę nie są już tak potrzebne jak kilka lat temu, doskonale zastępują je bowiem telefony komórkowe. Zegarki nie tracą jednak na popularności, a nawet mają swoich zagorzałych wielbicieli. Należy do nich Agnieszka Kałuża – jej zdaniem zegarek to doskonała biżuteria dla każdej kobiety. Można nim ozdobić zarówno zwykły, codzienny strój, jak i wieczorową kreację.

– Naprawdę uwielbiam zegarki i lubię jak trochę się świecą, kiedy są lekko pozłacane, kiedy mają jakieś kamyczki. Uważam, że to jest piękna biżuteria – mówi Agnieszka Kałuża agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Prezenterka jest posiadaczką sześciu modeli zegarków, które zakłada w zależności od okazji lub wybranej stylizacji. Do klasycznej sukienki o prostym fasonie wybiera zegarki i biżuterię bardziej bogate i ozdobne, by były dobrze widoczne. Do strojniejszej kreacji dobiera natomiast bardziej stonowane w formie dodatki, także zegarki.

– Ich dobór zależy od stroju, dnia, pogody i koloru, bo mam też przeróżne bransolety w tych zegarkach. One stanowią świetny dodatek do ubioru – mówi Agnieszka Kałuża.

A to już wiesz?  Jak pokonać tremę podczas wystąpienia?

Miłośnikiem zegarków na rękę jest także Rafał Maślak. Jego zdaniem jest to typowy element męskiej biżuterii, który doskonale podkreśla klasę mężczyzny. Model ma kilka zegarków, od sportowych, które nosi podczas ćwiczeń na siłowni, do bardzo eleganckich, które zakłada na wyjątkowe okazje. Ma też modele uniwersalne, z bransoletką zamiast paska, które zakłada zarówno do casualowych stylizacji, jak i do garnituru.

– Większość zegarków, które ma, to chyba klasyczne modele. Bez żadnych ozdób, nie miewam jakichś busoli, dużych zegarków. Myślę, że siła tkwi w prostocie i naprawdę dobrze się z tym czuję., zresztą otrzymałem już niejeden komplement typu: „Słuchaj, Rafale, fajne nosisz zegarki” – mówi Rafał Maślak.

Waldemar Kasta również ma kilka zegarków, jest jednak przywiązany szczególnie do jednego modelu. Zegarek ten, marki Doxa, ma ponad 70 lat i należał jeszcze do dziadka wokalisty. Zdaniem Kasty dawniej robiono zegarki z większą dbałością, dzięki czemu są one w stanie bez większego problemu sprawnie działać nawet po wielu latach.

– Boję się, że ten zegarek przeżyje również mnie, czyli może mieć 140 lat i działać nadal bezbłędnie. Nie wiem, czy wszystkie współczesne firmy robiące zegarki mogą się pochwalić takimi wynikami. Bo jest to imponujące, że po 70 latach zegarek po prostu nakręcasz i działa – mówi Waldemar Kasta.

Wokalista jest wielkim fanem zegarków marki Doxa, które ceni nie tylko za wyjątkowy design, lecz także precyzję wykonania i trwałość.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Polskie gwiazdy kochają zegarki. Mają po kilka sztuk na różne okazje Moda, LIFESTYLE - Dla polskich gwiazd zegarek to coś więcej niż zwykły czasomierz. Większość traktuje go jako biżuterię podkreślającą klasę i osobowość właściciela. Gwiazdy takie jak Rafał Maślak czy Agnieszka Kałuża mają po kilka modeli, które pasują na różne okazje. Waldemar Kasta przywiązany jest natomiast do 70-letniego zegarka otrzymanego po przodkach.
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

Agnieszka Kałuża o biżuterii, Agnieszka Kałuża kocha zegarki, Rafał Maślak uwielbia zegarki, Waldemar Kasta zegarki, Doxa

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy