Dzień matki Wafle Życzenia

Mama, mamusia, mamunia – Mama to jest bohaterka, chętnie schrupie dziś wafelka

Mama, mamusia, mamunia – Mama to jest bohaterka, chętnie schrupie dziś wafelka
Każda mama to superbohaterka. Choć w życiu zdarzają się trudne sytuacje, ona zawsze jest na posterunku, aby pomóc, wysłuchać i pocieszyć dobrym słowem, przegonić pochmurny nastrój w tylko jej znany, słodki sposób. Rodzinne wafle Familijne doskonale o tym

Warszawa, 24 maja 2021 r.

Mama to jest bohaterka, chętnie schrupie dziś wafelka
czyli Dzień Matki z marką Familijne

Mama, mamusia, mamunia… W erze znikających wafelków to właśnie ona jest największą bohaterką i zawsze wie, gdzie można je znaleźć. 26 maja obchodzimy w Polsce Dzień Matki. To doskonała okazja, aby pokazać mamie, że to, co robi na co dzień jest zauważane i doceniane.

Mama nasza bohaterka, chętnie schrupie dziś wafelka.
Czy to wafel waniliowy? Może z musem jest – gofrowy?
Zaginęły! Już ich nie ma? Ktoś je schrupał, schował – ściema!
Żeby dopaść te wafelki, trzeba spytać Rodzicielki!
Na Dzień Matki prezenciki: Familijne i liściki.
Mama zawsze znajdzie chwilę, aby dzieciom było milej
Każdej Mamie – najlepszego, dziś wafelka zje całego!

Choć w życiu zdarzają się trudne sytuacje, Mama-bohaterka zawsze jest na posterunku, aby pomóc, wysłuchać i pocieszyć dobrym słowem, przegonić pochmurny nastrój w tylko jej znany, słodki sposób.

Czy mama pogoni Dinożarła?
Dinożarł Waflożarł schował się wieczorem pod łóżkiem pewnego chłopca i schrupał jego porcję wafli Familijnych Gofrowych z musem czekoladowym. Co za pech! I wtedy pojawiła się Ona… Mama – bohaterka ze świeżutką paczką słodko pachnących i niezwykle chrupiących wafelków. Rozstawiła specjalną pułapkę na gada głodomora, otuliła malca kocykiem i ucałowała dla odwagi na dobranoc. Dziecka sen uratowany, tylko dzięki wsparciu Mamy!

Randka i… wróbelki?
Nastolatka szykuje się na pierwszą randkę pochrupując wafle Familijne o smaku śmietankowym. Nagle usłyszała świst i trzaśnięcie okna. To stado wróbelków wpadło przez okno, złapało paczkę wafli i… uleciało w siną dal. Czy to zły znak? Czy to znaczy, że z randki nici? Wtem Mama wbiega do pokoju. Żartuje, zaplata córce piękny warkocz, a zza pleców wyciąga na osłodę… paczkę wafelków! Mamo, powiedz, skąd wiedziałaś? Randkę mi uratowałaś!

A to już wiesz?  #MaybeBaby – kobiety chore na łuszczycę też mogą zaplanować macierzyństwo

Z okazji Dnia Matki Familijne życzą wszystkim bohaterskim Mamom wszystkiego, co najsłodsze!

hastagi na stronie:

#t-mobile na dzień matki 2021

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy