Dziecko LIFESTYLE zegarek Zegarki

Dzieci pod inteligentną ochroną

Dzieci pod inteligentną ochroną
Pokolenia rodziców zmieniają się, a wraz z nimi sposoby dbania o bezpieczeństwo dzieci. Obecnie pomagają w tym inteligentne rozwiązania. Jednym z nich są smart zegarki dla dzieci. Jak działają i w jakich sytuacjach będą

Data publikacji: 2019-03-04, 10:00
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Dzieci pod inteligentną ochroną
Kategoria: Dziecko, LIFESTYLE

Pokolenia rodziców zmieniają się, a wraz z nimi sposoby dbania o bezpieczeństwo dzieci. Obecnie pomagają w tym inteligentne rozwiązania. Jednym z nich są smart zegarki dla dzieci. Jak działają i w jakich sytuacjach będą przydatne?

Dzieci pod inteligentną ochroną Dziecko, LIFESTYLE - Pokolenia rodziców zmieniają się, a wraz z nimi sposoby dbania o bezpieczeństwo dzieci. Obecnie pomagają w tym inteligentne rozwiązania. Jednym z nich są smart zegarki dla dzieci. Jak działają i w jakich sytuacjach będą przydatne?

 

W szkole: mamy kontakt z dzieckiem, nawet jeśli nie może korzystać ze smartfona.

Kids Watch może zastąpić smartfona u małego dziecka. To istotne z przynajmniej dwóch powodów. Po pierwsze, w niektórych szkołach korzystanie ze smartfonów jest zabronione. A to sprawia, że rodzice nie mają kontaktu z dzieckiem. Kids Watch zabroniony nie jest i mogą z nimi rozmawiać. Po drugie, opóźniamy moment, w którym dziecko zacznie korzystać ze smartfona lub celowo ograniczamy korzystanie z niego.

Aby to wszystko było możliwe, zegarek powinien być wyposażony w slot na karty SIM. Dzięki temu nie będzie musiał łączyć się ze smartfonem, aby nawiązać kontakt z rodzicem.

W trakcie ferii i wyjazdów: wiemy co robi i gdzie jest.

Bez względu na to czy dziecko jedzie na obóz, czy ferie bez rodziców, czy na wakacje z rodzicami, warto aby miało na ręce inteligentny zegarek. Takie urządzenie pomoże kontrolować jego trasę, komunikować się w formie czatu, a w razie potrzeby także podejrzeć obraz z wbudowanej kamery, aby zdalnie sprawdzić czy wszystko jest w porządku.

W zachęcaniu do aktywności fizycznej może pomóc funkcja nagród, które zegarek daje dziecku po uzyskaniu odpowiedniej aktywności danego dnia. Solidny zegarek dla dziecka powinien być wodoodporny i mieć funkcję lokalizowania, co sprawi, że nie nikt nie będzie musiał się martwić czy dziecko wróci z obozu razem z zegarkiem czy bez.

Na podwórku, placu zabaw, na spotkaniach: chronimy przed niebezpieczeństwem nawet w dobrze znanej okolicy.

Kids Watch sprawdzi się także w sytuacjach, kiedy pociecha ma czas wolny i spędza go w dobrze znanych okolicach. Wbrew pozorom, one również mogą okazać się niebezpieczne. To może być plac zabaw przed blokiem czy droga na spotkanie z kolegami/koleżankami bądź trening, dodatkowe zajęcia kilka ulic dalej. Rodzic dokładnie sprawdzi nie tylko miejsce przebywania dziecka, ale też trasę, jaką przebyło. Korzystając z dedykowanej aplikacji można również ustawić obszar, w których dziecko ma przebywać, np. rejon w parku czy przed domem. Jeśli dziecko opuści ten obszar to aplikacja zainstalowana na smartfonie rodzica od razu o tym powiadomi. W razie ewentualnego niebezpieczeństwa zegarek pomoże w odnalezieniu zguby.

A to już wiesz?  Błędy singli w poszukiwaniu miłości

Tu nie chodzi o przesadną kontrolę czy szpiegowanie. Tu chodzi o bezpieczeństwo.

Dzieci w naszych czasach są narażone na wiele niebezpieczeństwo, których nie doświadczaliśmy w takiej intensywności w ubiegłym wieku. Solidny zegarek dla dzieci jest w stanie pomóc w ich ochronie, kiedy rodziców nie ma w pobliżu.

Zegarek dla dzieci – jaki wybrać?

Solidny zegarek dla dziecka jest bardziej narzędziem dla rodzica, ale powinien także podobać się dziecku. Na rynku są różne konstrukcje – od bardzo prostych po zaawansowane.

My polecamy urządzenia firmy TelForceOne. Są to zegarki dla dzieci Forever Call me KW-50, Find me KW-200 oraz See me KW-300. Wszystkie są dostępne w różnych kolorach, mają różne funkcje i bogate możliwości przy atrakcyjnej cenie.

Najbardziej zaawansowany z nich to model Forever See Me KW-300. Zegarek używa modułu Wi-Fi do lokalizowania w pomieszczeniu, jest bardzo dokładny oraz pozwala określić czy dziecko znajduje np. w galerii handlowej. Urządzenie jest zgodne z normą wodoodporności IP67, więc nie musimy się martwić o jego zalanie. Oferuje połączenia GSM korzystając z karty micro SIM w zegarku, monitoring głosu, zdalny aparat, czat, powiadomienia SMS, funkcję śledzenia trasy, odnajdywania zegarka, a także licznik spalonych kalorii, funkcję nagród czy grę matematyczną. Warto też podkreślić, że zegarki dla dzieci marki Forever działają praktycznie ze wszystkimi operatorami sieci komórkowych w całej Europie. A to sprawia, że zegarek nie jest bezużyteczny, kiedy wyjedziemy za granicę.

Zegarki dla dzieci Forever to zaawansowane urządzenia, które spodobają się dzieciom, ale też zadowolą rodziców, poprawiając bezpieczeństwo ich pociech.

TelForceOne, właściciel marki Forever, jest częścią polskiej Grupy Kapitałowej TelForceOne S.A. i jednym z największych producentów i dystrybutorów elektroniki użytkowej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. W portfolio znajdują się nowoczesne rozwiązania technologii mobilnych, elektroniki użytkowej, akcesoriów GSM.

A to już wiesz?  Warsztaty "BĄDŹ SOBĄ PO SWOJEMU" W OLSZTYNIE ZA NAMI!

BLog: weknowhow.tech

www.telforceone.pl

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Dzieci pod inteligentną ochroną Dziecko, LIFESTYLE - Pokolenia rodziców zmieniają się, a wraz z nimi sposoby dbania o bezpieczeństwo dzieci. Obecnie pomagają w tym inteligentne rozwiązania. Jednym z nich są smart zegarki dla dzieci. Jak działają i w jakich sytuacjach będą przydatne?
Hashtagi: #Dziecko #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy