LIFESTYLE Zakupy zegarek Zegarki

Jak docenisz Tatę w Dzień Ojca?

Jak docenisz Tatę w Dzień Ojca?
Zbliżający się 23 czerwca to doskonała okazja do tego, by podziękować ojcom i docenić to, jak wiele oni dla nas

Data publikacji: 2019-06-19, 09:00
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Jak docenisz Tatę w Dzień Ojca?
Kategoria: Zakupy, LIFESTYLE

Zbliżający się 23 czerwca to doskonała okazja do tego, by podziękować ojcom i docenić to, jak wiele oni dla nas znaczą.

Jak docenisz Tatę w Dzień Ojca? Zakupy, LIFESTYLE - Zbliżający się 23 czerwca to doskonała okazja do tego, by podziękować ojcom i docenić to, jak wiele oni dla nas znaczą.

Informacja prasowa

Warszawa, 18 czerwca 2019 r.

Jak docenisz Tatę w Dzień Ojca? Najciekawsze propozycje do 500 zł

Zbliżający się 23 czerwca to doskonała okazja do tego, by podziękować ojcom i docenić to, jak wiele oni dla nas znaczą. Nieustannie nas wspierają, przekazują mnóstwo cennej wiedzy, życiowej mądrości, dbają o nasz dobrobyt. Nawet, gdy zdążyliśmy już porządnie wyrosnąć, nadal – i już zawsze – będziemy dla nich oczkiem w głowie. Pamięć o bezcennej relacji i wdzięczność najlepiej więc wyrazić poprzez symboliczny prezent, a takim bez wątpienia jest zegarek.

Od lat niesie on ze sobą symboliczne znaczenie. Choć wydawałoby się, że jego przydatność w dobie telefonów, smartfonów i tabletów nie jest tak duża, jak kiedyś, to bez wątpienia ma znacznie większą wartość sentymentalną niż telefon. Wybierając stylowy, niezawodny zegarek, możemy sprawić, że obdarowany nim właściciel przypomni sobie o bliskiej osobie za każdym razem, gdy będzie sprawdzał godzinę.

Tata wiecznie młody

Nie ma znaczenia, jaką datę ma wpisaną w metryczkę – wskazówki jego zegara biologicznego obracają się w przeciwnym kierunku. To Tata, który nigdy nie zamierza się zatrzymać, bo wierzy, że świat ciągle stoi przed nim otworem. Wakacje lubi spędzać na łonie natury, najlepiej na górskim szlaku, ale uwielbia też wycieczki rowerowe i sport w każdym wydaniu, nawet ekstremalnym. Jest przekonany, że będzie wiecznie młody, a Tobie jakoś trudno się z tym nie zgodzić – przecież znasz go, jak nikt inny.

Zadbaj, by prezent wpisał się w jego gust i podkreślił jego aktywny charakter. Sportowy zegarek Lorus RH977HX9 to najlepszy wybór dla aktywnego taty. Stalowa bransoleta i koperta oraz estetyczna, granatowa tarcza to gwarancja nowoczesnego designu, a wodoszczelność do 100 metrów sprawi, że będzie niezawodny nawet podczas pływania i nurkowania.

A to już wiesz?  Holiday blues, czyli wakacyjna depresja. Jak sobie z nią poradzić?

Cena: 309 zł

Tata Tradycjonalista

Ceni sobie tradycję i zasady. Nie lubi eksperymentować i próbować nowych rzeczy. Ulubione jedzenie i restauracja są od lat, niezmiennie, te same. Jeśli wczasy, to najlepiej w tym samym miejscu, gdzie zawsze. Odpoczywa, oglądając ulubiony program w telewizji lub słuchając muzyki – koniecznie takiej, którą doskonale zna. Moda? Przecież wszyscy doskonale znają jego ulubiony garnitur i krawat… Niemal w każdej dziedzinie życia dokonuje bezpiecznych, sprawdzonych wyborów. Lubi rutynę i porządek, ale w pozytywnym znaczeniu tych słów.

Tata z zegarkiem w ręku najbardziej doceni zegarek o klasycznym designie, taki jak Lorus RS912DX9. Biała tarcza z kontrastującymi wskazówkami, złota koperta oraz czarny, skórzany pasek składają się na spójną, elegancką całość, którą doceni każdy wielbiciel tradycyjnego wzornictwa i estetyki. Gwarantujemy, ze tata wierzący w siłę nieśmiertelnej klasyki nie spojrzy już nigdy na inny zegarek!

Cena: 319 zł

Tata w ciągłym niedoczasie

Jeśli ma wolną chwilę, to na pewno szybko czymś ją zajmie. Ciągle masz wrażenie, że gdzieś się spieszy – a on stale myśli, że wciąż się spóźnia. Dużo majsterkuje, a pracuje jeszcze więcej. Sprawia wrażenie wielkiego nieobecnego – wiecznie coś go zastanawia i trudno mu równowagę między życiem zawodowym i prywatnym. Nie ma złych intencji, po prostu kiepsko zarządza swoim czasem i jest nieustannie czymś roztargniony. Dobrze, by często i uważnie zerkał na zegarek.

Tata w ciągłym niedoczasie z pewnością ucieszy się z zegarka Lorus RN425AX8, na którym odczyt godziny jest łatwy i szybki, a wyraźne oznaczenie godzin idealnie komponuje się z cyferblatem.

Cena: 309 zł

Tata Ochroniarz

To on ma zawsze rację i uwielbia podkreślać swoje życiowe doświadczenia. Bywa autorytetem niemal w każdej dziedzinie! W dzieciństwie chuchał na Ciebie i dmuchał, by nigdy nie stała Ci się krzywda, nawet podczas biegania na podwórku. Jest jak wojownik z tarczą – przekonany, że z jej pomocą obroni Cię przed całym złem tego świata. Z zewnątrz wydaje się twardy i sprawia wrażenie, jakby nic nie mogło go wzruszyć, ale pod skorupą skrywa opiekuńcze wnętrze.

A to już wiesz?  W sylwestrową noc Doda po raz pierwszy zaśpiewa swój najnowszy singiel. Zapowiada, że pokaże trochę ciała

Dla Taty Ochroniarza najbardziej trafionym wyborem prezentu będzie Lorus RT391GX9 ze stalową bransoletą i kopertą, szkiełkiem mineralnym i ciemną tarczą z kontrastującymi wskazówkami. Gdy wręczysz mu taki prezent, z pewnością odkryje swoją wrażliwą stronę…

Cena: 429 zł

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Jak docenisz Tatę w Dzień Ojca? Zakupy, LIFESTYLE - Zbliżający się 23 czerwca to doskonała okazja do tego, by podziękować ojcom i docenić to, jak wiele oni dla nas znaczą.
Hashtagi: #Zakupy #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy