LIFESTYLE Psychologia

Otwarte spotkania "Jestem Kobietą Sukcesu. Sama definiuję swój Sukces" w BOBO

Otwarte spotkania "Jestem Kobietą Sukcesu. Sama definiuję swój Sukces" w BOBO
Już 12 marca, w warszawskim biurze BOBO (Warszawa, Prosta 70) odbędzie pierwszy z serii bezpłatnych warsztatów organizowany przez Projektanki Sukcesu „Jestem Kobietą Sukcesu. Sama definiuję swój

Data publikacji: 2019-03-04
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Otwarte spotkania "Jestem Kobietą Sukcesu. Sama definiuję swój Sukces" w BOBO
Kategoria: Psychologia, LIFESTYLE

Już 12 marca, w warszawskim biurze BOBO (Warszawa, Prosta 70) odbędzie pierwszy z serii bezpłatnych warsztatów organizowany przez Projektanki Sukcesu „Jestem Kobietą Sukcesu. Sama definiuję swój sukces”

Otwarte spotkania "Jestem Kobietą Sukcesu. Sama definiuję swój Sukces" w BOBO Psychologia, LIFESTYLE - Już 12 marca, w warszawskim biurze BOBO (Warszawa, Prosta 70) odbędzie pierwszy z serii bezpłatnych warsztatów organizowany przez Projektanki Sukcesu „Jestem Kobietą Sukcesu. Sama definiuję swój sukces”

Już 12 marca, w warszawskim biurze BOBO (Warszawa, Prosta 70) odbędzie pierwszy z serii bezpłatnych warsztatów organizowany przez Projektanki Sukcesu „Jestem Kobietą Sukcesu. Sama definiuję swój sukces”. To warsztaty, które są tworzone przez kobiety: psycholożki, menadżerki inwestorki i dziennikarki specjalnie dla kobiet. Panowie jednak również są mile widziani, bowiem obszar podejmowanych tematów niewątpliwie i ich zainteresuje.

Dla kogo są warsztaty?
Przede wszystkim są to osoby nastawione na rozwój, które często szukają albo inspiracji albo konkretnych rozwiązań. To osoby, które chcą uświadomić sobie swój potencjał i lepiej poznać siebie (np. swój styl radzenia sobie ze stresem, reprezentowany poziom inteligencji emocjonalnej, role zespołowe jakie pełnią w pracy grupowej czy styl komunikowania się z innymi). Jest to możliwe dzięki testom i kwestionariuszom psychologicznym wypełnionym podczas warsztatów.

Czy warsztaty wspierają rozwój osobisty?
Tak, organizowane warsztaty mają na celu zarówno rozwój osobisty jak i zawodowy, poszerzanie horyzontów, pracę z narzędziami psychologicznymi, które dają nam konkretne informacje o nas samych i pokazują możliwości samodoskonalenia.

Czy każdy może wziąć udział w wydarzeniu?
Tak, każdy może wziąć udział w warsztatach organizowanych przez Projektantki Sukcesu. Wymogiem jest wysłanie zgłoszenia i potwierdzenie swojej obecności.

Kim są Projektantki Sukcesu?
Projektantki Sukcesu to projekt, którego głównym założeniem jest wspieranie ludzi w projektowaniu sukcesu poprzez łączenie wiedzy psychologicznej i wiedzy z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. W swoich działaniach stawiamy na przekazywanie wiedzy, praktyczne formy spotkań (warsztaty, ćwiczenia rozwojowe, testy i kwestionariusze psychologiczne), inspirowanie, motywowanie do działania i łączenie ludzi (networking).

A to już wiesz?  Domowa izolacja a hejt

W ramach projektu organizowana jest akcja społeczna „Jestem Kobietą Sukcesu. Sama definiuję swój Sukces” zrzeszająca kobiety, które dzielą się swoją historią, doświadczeniami oraz osobistą definicją słowa „sukces”. Historii Ambasadorek akcji będzie można wysłuchać w audycji „Kobiecy wieczór” w Radiu RDC.

Marta Osuch – Jak zaprojektować swój SUKCES?
Współzałożycielka Projektantek Sukcesu, psycholog ze specjalnością psychologia zmiany, specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi, trenerka rozwoju osobistego i zawodowego, prelegentka licznych konferencji naukowych, współautorka cyklu artykułów dotyczących roli psychologii w biznesie dla Business Magazine, ekspertka w licznych audycjach radiowych, m.in.: "Kobiecy wieczór", "Młodzi mogą więcej"
Radio RDC, "Śniadanie do łóżka" Chilli Zet, "Kobiety Rakiety" RMF Classic, "Dzień Kobiet" Czwórka Polskiego Radia, współautorka licznych artykułów dla magazynów i portali, m.in.: Shape, Law Business Quality, GIRLS dziewczyny trenują, Home & Market, Oh!Me, Veronique, Imperium Kobiet. Prywatnie mama 6-letniego Kubusia i 4-letniego Wojtusia.

Prelekcje Ambasadorek:

Marta Małecka – Jak zgubić i odnaleźć kobiecość?
przysłowiowa "kobieta, która żadnej pracy się nie boi". Po wielu latach pracy w korporacjach zdecydowała się dołączyć do Joli Lewickiej. Razem prowadzą firmę, która ubiera Polki w piękną bieliznę, przypominającą im o ich kobiecości – Li Parie Lingerie. Specjalizuje się w zarządzaniu, restrukturyzacjach i tworzeniu start-upów.

Karina Terzoni – Żyj zdrowo! Wyglądaj pięknie! Czuj się dobrze! Wiosenny warsztat z motywacji sportowej.
dziennikarka Polskiego Radia, która kocha swoją pracę za to, że każdy dzień jest zaskakujący i różni się od "wczoraj" i "jutro". Od kilku lat promuje ideologię “Slow Sport", której celem jest propagowanie zdrowego, aktywnego stylu życia oraz kompleksowego podejścia do treningów. Zachęca kobiety do szukania swoich ulubionych aktywności sportowych, ale w zgodzie z własnymi umiejętnościami, możliwościami i zdrowiem. Od 2013 roku prowadzi audycję "Rozbiegani" na antenie Czwórki Polskiego Radia w której przeprowadza wywiady ze sportowcami, trenerami, amatorami sportu. Biegaczka górska, maratonka, wielbicielka fitness, siłowni i wszelkich aktywności, która zachęca do aktywności w materiałach video i tekstach „Czas na Sport” na portalu Polskie Radio24.pl Kocha połączenie run&travel . Kobieta w biegu. Dosłownie i w przenośni. Ambasadorka akcji społecznej "Jestem kobietą sukcesu, sama definiuję swój sukces". Prowadzi warsztaty z motywacji sportowej.

A to już wiesz?  Ile mam, tyle charakterów. Jak docenisz swoją w Dzień Matki?

Spotkanie zakończymy networkingiem!

Gdzie: BOBO Coworking, Prosta 70 Warszawa
Kiedy: 12 marca (wtorek), godz. 18:00 – 21:00
Bilety: Wstęp wolny, obowiązują zapisy.
Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/384764048981534/

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Otwarte spotkania "Jestem Kobietą Sukcesu. Sama definiuję swój Sukces" w BOBO Psychologia, LIFESTYLE - Już 12 marca, w warszawskim biurze BOBO (Warszawa, Prosta 70) odbędzie pierwszy z serii bezpłatnych warsztatów organizowany przez Projektanki Sukcesu „Jestem Kobietą Sukcesu. Sama definiuję swój sukces”
Hashtagi: #Psychologia #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy