LIFESTYLE Moda zegarek Zegarki

Czas na modowe zegarki

Czas na modowe zegarki
„Jak w szwajcarskim zegarku” – powszechnie używane określenie na coś, co działa precyzyjnie i bezbłędnie, uzasadnione zresztą historycznym prestiżem zegarków produkowanych w Szwajcarii. Tymczasem zegarek znalazł sobie inne pole do istnienia:

Data publikacji: 2015-11-09, 08:00
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Czas na modowe zegarki
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

„Jak w szwajcarskim zegarku” – powszechnie używane określenie na coś, co działa precyzyjnie i bezbłędnie, uzasadnione zresztą historycznym prestiżem zegarków produkowanych w Szwajcarii. Tymczasem zegarek znalazł sobie inne pole do istnienia: moda.

Czas na modowe zegarki Moda, LIFESTYLE - „Jak w szwajcarskim zegarku” – powszechnie używane określenie na coś, co działa precyzyjnie i bezbłędnie, uzasadnione zresztą historycznym prestiżem zegarków produkowanych w Szwajcarii. Tymczasem zegarek znalazł sobie inne pole do istnienia: moda.

 „Jak w szwajcarskim zegarku” – powszechnie używane określenie na coś, co działa precyzyjnie i bezbłędnie, uzasadnione zresztą historycznym prestiżem zegarków produkowanych w Szwajcarii właśnie. Tymczasem zegarek jako przedmiot luksusowy, dostępny tylko dla części bogatych klientów i wreszcie miernik czasu znalazł sobie inne pole do istnienia: moda.

Czasomierze mamy w telefonach, komputerach, tabletach, a zegarek stał się gadżetem, nieodłącznym elementem codziennych i wieczorowych stylizacji. Nie znaczy to, że zegarki modowe nie mierzą czasu, a w przypadku marki Danish Design Watches mierzą go równie precyzyjnie, co zegarki ze szwajcarskim mechanizmem.

Duńska, stosunkowo młoda na rynku polskim marka, w kolekcji na 2016 rok zaprezentowała zegarki modowe o bardzo oszczędnej stylistyce, zachwycające prostotą. Modele charakteryzują się dużymi cyferblatami, o różnorodnej kolorystyce, oprawione w złote i srebrne koperty, na skórzanych paskach, często w kontrastowych kolorach. W kolekcji można też znaleźć zegarki na tradycyjnych, stalowych bransoletach, ale stanowią one mniejszą część oferty.

Zegarkami Danish Design Watches zachwycają się osoby młode, ceniące jakość za stosunkowo niską ceną i uniwersalność. Oszczędne w formie ale jednocześnie charakterystyczne zegarki pasują do niemal każdej stylizacji. Stanowią znakomite uzupełnienie stroju casualowego, weekendowego a przy odpowiednim doborze modelu, także eleganckiego i wieczorowego. Dowodem na to jest Ewa Mielnicka, aktualna Miss Polski, która zegarki marki prezentuje w każdej sytuacji.

Ważne jest to, że zegarki Danish Design Watches są unisex, mogą go nosić zarówno aktywne fashionistki, jak i ceniący dobry look mężczyźni oraz, że jak wysiądą baterie i zasilacze precyzyjnie pokażą też godzinę.

A to już wiesz?  „Ocean wytrwałości” już wkrótce na kanale Nat Geo People

Cała kolekcja zegarków Danish Design Watches dostępna pod linkiem: http://1drv.ms/1Omfohl

www.classicwatch.com.pl

www.facebook/classicwatchcompl

W stylizacjach wykorzystano:

1 David Beckham

koszula: Replay;

spodnie: Pier One;

kamizelka: Your Turn;

czapka: Nike;

buty: New Balance;

pasek: www.zalando.pl;

zegarek: Danish Design Watches, www.classicwatch.com.pl

 

 

1 Katarzyna Sowińska

buty: Nessi, www.nessi.com.pl;

spodnie: New Look;

kurtka: Orsay;

bluzka: Only;

zegarek: Danish Design Watches, www.classicwatch.com.pl;

bransoletka: Venis, www.venis.pl;

torebka: Joanna Kruczek, www.joannakruczek.com;

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Czas na modowe zegarki Moda, LIFESTYLE - „Jak w szwajcarskim zegarku” – powszechnie używane określenie na coś, co działa precyzyjnie i bezbłędnie, uzasadnione zresztą historycznym prestiżem zegarków produkowanych w Szwajcarii. Tymczasem zegarek znalazł sobie inne pole do istnienia: moda.
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy