LIFESTYLE Moda zegarek Zegarki

Zaszalej z biznesową stylizacją!

Zaszalej z biznesową stylizacją!
Biznesowy dress code to wyzwanie dla niejednej kobiety, która nie lubi nudy w pracy. Wiemy, jak temu

Data publikacji: 2016-02-02, 14:00
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Zaszalej z biznesową stylizacją!
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

Biznesowy dress code to wyzwanie dla niejednej kobiety, która nie lubi nudy w pracy. Wiemy, jak temu zaradzić!

Zaszalej z biznesową stylizacją! Moda, LIFESTYLE - Biznesowy dress code to wyzwanie dla niejednej kobiety, która nie lubi nudy w pracy. Wiemy, jak temu zaradzić!

Kobiety sukcesu, które lubią ponadczasową klasykę, żeby nadać swoim stylizacjom charakteru, muszą postawić na wyjątkowe dodatki. To one sprawią, że codzienne stroje nabiorą nowego, niepowtarzalnego wyrazu.

My jednak proponujemy nieco więcej odwagi w łączeniu klasycznych podstaw biznesowej garderoby, a przede wszystkim wprowadzenia do niej – koloru.

 

Tu niezawodny będzie zawsze i wszędzie dodatek w postaci torebki.

Warto postawić na odważny model lub jej kolor, szczególnie kiedy jej bazą będzie prosty krój sukienki w kolorze nude czy odcieniach brązu. Obowiązkowo do tego zestawu zawsze wyraźny kolor pomadki.

 

Należy również zadbać by nasze dodatki pasowały do stylizacji zwłaszcza zimą, kiedy musimy je schować pod przykryciem. Podstawą będą klasyczne kolory takie jak czerń, szarość, granat, które pasować będa zarówno do zimowego obuwia jak i ciepłego okrycia. Muszą mieć jednak mocny akcent w postaci bardzo dobrego materiału lub eleganckich okuć czy delikatnych zdobień w modelu torby.

 

A jeśli nasz biznesowy look może być nieco swobodniejszy wybierajmy do niego kolor w dodatkach, pamiętając jedynie, by ten się powtarzał w poszczególnych zestawach garderoby. Jeśli na przykład zdecydujemy sie na odważny fiolet, zadbajmy, o to by kolor rękawiczek lub paska był w kolorze spodni.

 

Jeżeli natomiast całość stylizacji jest nieco wytworniejsza, ale dalej biznesowa, doskonale sprawdzi się zieleń i szlachetny model torebki lub paska. Klasyczny zegarek, biżuteria mogą być w tym przypadku w kolorze złota.

Odwagi!

 

Cała kolekcja ekskluzywnych torebek by Joanna Kruczek do obejrzenia na www.joannakruczek.com.

A to już wiesz?  Smartwatch dla dzieci z funkcją SOS

 

 

 

W stylizacji wykorzystano:

 

1 business

torebka: Joanna Kruczek, www.joannakruczek.com;

zegarek: Danish Design Watches, www.classicwatch.com.pl;

naszyjnik: Venis, www.venis.pl;

marynarka: Dolce&Gabbana;

spodnie: www.stylebop.com;

planner: www.kikki-k.com

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Zaszalej z biznesową stylizacją! Moda, LIFESTYLE - Biznesowy dress code to wyzwanie dla niejednej kobiety, która nie lubi nudy w pracy. Wiemy, jak temu zaradzić!
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy