IT i technologie LIFESTYLE zegarek Zegarki

Chronos Connect 2 i Chronos Colour 2 – nowa generacja smartwachy Goclever

Chronos Connect 2 i Chronos Colour 2 – nowa generacja smartwachy Goclever
Poznańska firma Goclever rozszerzyła ofertę inteligentnych zegarków Chronos o dwa nowe modele – Colour 2 i Connect 2. Pierwszy z nich jest klasycznym smartwatchem, z kolei drugi to wielofunkcyjne

Data publikacji: 2017-01-27, 14:00
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Chronos Connect 2 i Chronos Colour 2 – nowa generacja smartwachy Goclever
Kategoria: IT i technologie, LIFESTYLE

Poznańska firma Goclever rozszerzyła ofertę inteligentnych zegarków Chronos o dwa nowe modele – Colour 2 i Connect 2. Pierwszy z nich jest klasycznym smartwatchem, z kolei drugi to wielofunkcyjne urządzenie.

Chronos Connect 2 i Chronos Colour 2 – nowa generacja smartwachy Goclever IT i technologie, LIFESTYLE - Poznańska firma Goclever rozszerzyła ofertę inteligentnych zegarków Chronos o dwa nowe modele – Colour 2 i Connect 2. Pierwszy z nich jest klasycznym smartwatchem, z kolei drugi to wielofunkcyjne urządzenie.

Sytuacja, w której sięgnięcie do torebki lub kieszeni po dzwoniący telefon jest niemożliwe, każdemu z nas zdarzyła się nie raz. Rozwiązaniem w takiej sytuacji są inteligentne zegarki, które pozwalają na wykonywanie i odbieranie połączenie, wysyłanie wiadomości tekstowych, a także robienie zdjęć i nagrywanie rozmów bez dotykania telefonu.

Chronos Connect 2.

Nowy Chronos Connect 2 wyróżnia się klasyczną, prostokątną kopertą, płynnie łączącą się z paskiem. W urządzeniu zastosowano kolorowy, dotykowy wyświetlacz o rozdzielczości 240×240 px. Co warte podkreślenia, zegarek wyposażony jest w gniazdo na kartę SIM, dzięki czemu może być miniaturowym telefonem, pozwalającym na wykonywanie połączeń oraz SMS-owanie. Dedykowana aplikacja umożliwia sparowanie smartwatcha ze smartfonami z systemem Android (od wydania 4.4 do 6.1). Dzięki temu zegarek będzie informował użytkownika o  nowych wydarzeniach ze smartfona (połączeniach, SMS-ach, wiadomościach z Facebooka czy e-mailach). Urządzenie w trybie sparowania ze smartfonem pracuje do 3 dni (do 5 dni w trybie czuwania), a ładowanie zajmuje jedynie godzinę.

Na uwagę zasługuje fakt, że Chronos Connect 2 wyposażony jest w kamerę, pozwalającą na rejestrację obrazu i dźwięku. Zegarkiem można również wykonywać zdjęcia, a także wykorzystać go jako dyktafon.

Chronos Colour 2

Chronos Colour 2 nie tylko sygnalizuje przychodzące połączenia, SMS-y czy powiadomienia z aplikacji Facebook, Twitter czy Skype, ale dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi, pozwala na wykonywanie rozmów wprost z zegarka (o ile użytkownik znajduje się nie dalej niż 10 m od telefonu). Co ważne, aplikacja mobilna daje możliwość ustawienia, jakiego typu informacje mają być przekazywane do Chronosa Colour 2 – użytkownik może sam zdecydować, ile i jakich powiadomień ma do niego trafiać. Smartwatch posiada funkcję chroniącą przed zgubieniem – kiedy telefon straci połączenie z zegarkiem, automatycznie włączy się alarm. Chronos Colour 2 został wyposażony w akumulator o pojemności 180 mAh, który pozwala na średni czas działania do 4 dni i 5 dni w przypadku czuwania. Pełne naładowanie baterii zajmuje 2 godziny.

A to już wiesz?  Poznaj swoje moce | Księgarnia Empik

Osoby, którzy wykorzystują smartwatch do monitorowania swojej aktywności, ucieszy fakt, że Chronos Connect 2 i Colour 2 zostały wyposażone w krokomierz oraz licznik kalorii. Zegarki są oferowane z trzema typami tarczy.

GOCLEVER Chronos Connect 2 – cena 129 zł

GOCLEVER Chronos Colour 2 – cena 99 zł

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Chronos Connect 2 i Chronos Colour 2 – nowa generacja smartwachy Goclever IT i technologie, LIFESTYLE - Poznańska firma Goclever rozszerzyła ofertę inteligentnych zegarków Chronos o dwa nowe modele – Colour 2 i Connect 2. Pierwszy z nich jest klasycznym smartwatchem, z kolei drugi to wielofunkcyjne urządzenie.
Hashtagi: #IT i technologie #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy