LIFESTYLE styl życia zegarek Zegarki

Wiosenny trening z produktami Polar

Wiosenny trening z produktami Polar
Nowości w dystrybucji Hama Polska - zegarki i opaski fitness firmy Polar - idealne na rozpoczęcie sezonu

Data publikacji: 2017-02-28, 15:10
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Wiosenny trening z produktami Polar
Kategoria: Styl życia, LIFESTYLE

Nowości w dystrybucji Hama Polska – zegarki i opaski fitness firmy Polar – idealne na rozpoczęcie sezonu wiosennego!

Wiosenny trening z produktami Polar Styl życia, LIFESTYLE - Nowości w dystrybucji Hama Polska - zegarki i opaski fitness firmy Polar - idealne na rozpoczęcie sezonu wiosennego!

Zegarek sportowy Polar M600

Wodoodporny smartwatch Polar M600 z systemem Android Wear™ został zaprojektowany dla osób, które kochają aktywny tryb życia bez żadnych ograniczeń. Smartwatch Polar M600 łączy w sobie praktyczność Android Wear i sportowe funkcje Polar.
Zegarek Polar M600 korzysta z najnowocześniejszej technologii pomiaru tętna z nadgarstka. Trening z zegarkiem Polar M600 jest prosty i przyjemny. Wystarczy mocniej zapiąć pasek i rozpocząć trening. Mierzy prędkość, dystans i trasę dzięki wbudowanemu sensorowi GPS. 
Monitoruje aktywność przez całą dobę: ilość kroków, przebyty dystans, spalone kalorie oraz czas i jakość snu. Dzięki wydajnemu akumulatorowi po podłączeniu do urządzenia z Androidem zegarek Polar M600 może pracować nawet przez 2 dni. 
Produkt został wyposażony w wytrzymałe szkło Corning® Gorilla® Glass.
Dzięki spersonalizowanemu programowi treningu biegowego dostępny w Polar Flow można zaplanować udział w maratonie. Dostępne są cztery różne dystanse: bieg na 5 km, 10 km, półmaraton lub maraton — dzięki temu otrzymujemy kompleksowy plan treningów, który pomoże osiągnąć wymarzony cel. Polar wyróżnia ponad sto różnych profili sportowych, które umożliwiają wybór dyscypliny odpowiedniej do treningów oraz generowanie podsumowań i informacji właściwych dla danej aktywności. Cena: 1549 zł, dystrybutor Hama www.hama.pl

 

Opaska sportowa Polar LOOP2

Polar Loop 2 to stylowy, wodoodporny monitor aktywności, który motywuje do działania.
Ta elegancka opaska na rękę śledzi dzienną aktywność, a także czas i jakość snu, motywując w drodze do lepszej sprawności fizycznej i zdrowia. 
Na podstawie wieloletnich badań firma Polar opracowała metodę umożliwiającą wyznaczenie indywidualnego celu związanego z aktywnością opartego nie tylko na pokonanych krokach. Cel związany z aktywnością w Polar Loop 2 jest powiązany z danymi użytkownika i poziomem aktywności. Postęp w realizacji tego celu zależy od ilości i intensywności ćwiczeń. 
Unikatowa technologia Polar Loop 2 umożliwia monitorowanie codziennej aktywności zgodnie z pięcioma różnymi poziomami intensywności, którymi są: odpoczynek, siedzenie, niski, średni i wysoki. Ruch o intensywności od niskiej do wysokiej powoduje wypełnianie paska aktywności, który umożliwia łatwe śledzenie postępów. 
Postęp w realizacji celu związanego z aktywnością w Loop 2 jest określany na podstawie jej intensywności. 
Znalezienie czasu na dzienne aktywności może być trudne, ale Loop 2 może w tym pomóc, przedstawiając motywujące informacje i indywidualne wskazówki. Podczas noszenia Loop 2 można odbierać powiadomienia wibracyjne (tylko w systemie iOS) o połączeniach przychodzących, wiadomościach i przypomnieniach kalendarza. Cena: 459 zł, dystrybutor Hama www.hama.pl

A to już wiesz?  Dzieci pod inteligentną ochroną

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Wiosenny trening z produktami Polar Styl życia, LIFESTYLE - Nowości w dystrybucji Hama Polska - zegarki i opaski fitness firmy Polar - idealne na rozpoczęcie sezonu wiosennego!
Hashtagi: #Styl życia #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy