INNOWACJE Technologie zegarek Zegarki

Portfolio Huawei bogatsze o 6 produktów – premiera Huawei Developer Conference

Portfolio Huawei bogatsze o 6 produktów – premiera Huawei Developer Conference
Portfolio Huawei bogatsze o 6 produktów - premiera Huawei Developer

Data publikacji: 2020-09-11, 10:00
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Portfolio Huawei bogatsze o 6 produktów – premiera Huawei Developer Conference
Kategoria: Technologie, INNOWACJE

Portfolio Huawei bogatsze o 6 produktów – premiera Huawei Developer Conference

Portfolio Huawei bogatsze o 6 produktów - premiera Huawei Developer Conference Technologie, INNOWACJE - Portfolio Huawei bogatsze o 6 produktów - premiera Huawei Developer Conference

Huawei zaprezentował dziś po raz pierwszy 6 nowych urządzeń w swoim portfolio, pochodzących z różnych kategorii produktowych. Globalna premiera dotyczyła najnowszych modeli laptopów – Huawei MateBook X i MateBook 14, nowego modelu smartwatcha  z popularnej już na świecie serii GT 2 – Watch GT 2 Pro, a także dedykowanego fanom fitnessu modelu Watch Fit. Zaprezentowane zostały także nowe modele słuchawek dousznych – FreeBuds Pro i FreeLace Pro.

Nowości produktowe, pokazane światu podczas rozpoczętej dziś konferencji Huawei Developer Conference 2020, to realizacja strategii „1+8+N” oznaczającej współpracę wielu urządzeń i usług.

„Innowacje są fundamentem dla wspaniałych doświadczeń użytkownika, i nasza podróż przez szeroko pojętą innowacyjność zawsze zaczyna się i kończy na myśli o konsumencie. Będziemy dalej pracować z naszymi parterami, by oferować konsumentom coraz lepsze doświadczenia” – powiedział podczas HDC 2020 Richard Yu, dyrektor generalny Huawei CBG na świecie.

Huawei MateBook X i MateBook 14

Ultrasmukły i lekki MateBook X wyposażony jest w wyświetlacz 3K Infinite FullView, dzięki któremu ramki ekranu są praktycznie niewidoczne. Wyświetlacz obsługuje gesty, w tym gest pozwalający na robienie szybkiego zrzutu ekranu tylko za pomocą ruchu trzech palców. Urządzenie napędza procesor Intel Core 10-tej generacji, który zapewnia najwyższą wydajność podczas codziennej pracy. MateBook X wyposażono w touchpad, który jest o 26% większy w porównaniu z urządzeniami poprzedniej generacji, a także w pełnowymiarową klawiaturę oraz system głośników składający się z dwóch głośników wysokotonowych i dwóch niskotonowych. 

Laptop umożliwia szybsze łączenie się z innymi urządzeniami, dzięki wbudowanej w touchpad funkcji Huawei Share. Użytkownik może jednocześnie sterować smartfonem i laptopem, prowadzić rozmowy wideo, a nawet edytować pliki zapisane na smartfonie bezpośrednio za pomocą komputera. Huawei Matebook X to także pierwszy notebook obsługujący Wi-Fi 6, który oferuje trzykrotnie większą prędkość transferu danych.

A to już wiesz?  Fit Track 5900 – czyli najnowszy smartwatch od Hamy

Podczas globalnej premiery online, marka zaprezentowała również Huawei MateBook 14 wyróżniający się mobilną konstrukcją i wysoką wydajnością. Laptop wyposażony jest w procesor AMD Ryzen 4000H Series z chłodzeniem Huawei Shark Fin, zapewniającym doskonałą wydajność termiczną. Laptop ma też wyjątkowo czytely wyświetlacz FullView 2K obsługujący inteligentne funkcje, w tym Multi-Screen Collaboration.

Huawei Watch GT 2 Pro i Watch Fit

Huawei poszerzył portfolio smartwatchy o dwa nowe modele. Huawei Watch GT 2 Pro wyróżnia się najwyższej klasy designem i innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Tarczę zegarka zabezpiecza szafirowe szkło – jeden z najwytrzymalszych materiałów na świecie – a całość dopełnia tytanowa koperta i ceramiczny tył. Zegarek wyposażony jest również w możliwość bezprzewodowego ładowania, a w pełni naładowana bateria pozwala na blisko dwa tygodnie pracy smartwatcha. Huawei Watch GT 2 Pro to ponad 100 trybów sportowych, możliwość planowania i śledzenia treningów, a także zaawansowane funkcje monitorujące zdrowie i sen.

Huawei zaprezentował też pierwszy zegarek obsługujący 12 animacji wspierających ćwiczenia – Watch Fit. Zegarek obsługuje 13 trybów joggingu, zaprojektowanych z myślą o entuzjastach biegania. Tempo biegu jest analizowane, a wyniki są dostarczane w czasie rzeczywistym, aby zoptymalizować trening. Watch Fit wyposażony jest również w 96 trybów ćwiczeń, wbudowany GPS, a bateria pozwala na 10 dni pracy na jednym ładowaniu.

Huawei FreeBuds Pro i FreeLace Pro

Bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeBuds Pro wyróżniające się eleganckim designem i doskonałą jakością dźwięku, wyposażone są w inteligentną redukcję szumów wynoszącą aż 40 dB.  Dzięki łatwemu łączeniu z urządzeniami pracującymi w systemie Android, iOS i Windows, słuchawki można łatwo przełączać między dwoma urządzeniami różnych marek. FreeBuds Pro to również nowe sterowanie gestami oraz 4,5 godziny pracy na jednym ładowaniu z włączonym trybem redukcji szumów, bez konieczności korzystania z etui ładującego. Z wyłączoną funkcją aktywnej redukcji szumów, słuchawki mogą odtwarzać dźwięk nawet do 7 godzin. Wyposażone są również w dwie anteny Bluetooth, które zapewniają bardziej stabilne połączenie.

A to już wiesz?  Smartwatch umożliwia sprawdzenie poczty, mierzy puls, liczy kalorie oraz wytycza trasę podróży

Zaprezentowane podczas HDC 2020 słuchawki na szyję Huawei FreeLace Pro wyróżniają się doskonałą jakością dźwięku i stylowym designem. Urządzenie wyposażone jest w funkcję aktywnej redukcji szumów oraz w dwa 14-milimetrowe przetworniki, które zapewniają wysoką jakość dźwięku i najlepsze wrażenia słuchowe. Autorskie rozwiązanie Huawei HiPair umożliwia parowanie i ładowanie słuchawek jednocześnie, dzięki możliwości podłączenia ich do smartfona z portem USB-C. Zaledwie pięć minut ładowania zapewnia aż 5 godzin odtwarzania dźwięku, a pełne ładowanie umożliwia słuchanie muzyki przez cały dzień.

Dostępność

Informacje o dostępności i cenach nowych produktów na polskim rynku będą podawane na bieżąco.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Portfolio Huawei bogatsze o 6 produktów - premiera Huawei Developer Conference Technologie, INNOWACJE - Portfolio Huawei bogatsze o 6 produktów - premiera Huawei Developer Conference
Hashtagi: #Technologie #INNOWACJE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy