IT i technologie LIFESTYLE zegarek Zegarki

Dopasuj smartwatcha do swojego stylu

Dopasuj smartwatcha do swojego stylu
Coraz częściej spotykanym dodatkiem są smartwatche, które coraz bardziej zaskakują różnorodnością form i

Data publikacji: 2015-10-27, 11:00
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Dopasuj smartwatcha do swojego stylu
Kategoria: IT i technologie, LIFESTYLE

Coraz częściej spotykanym dodatkiem są smartwatche, które coraz bardziej zaskakują różnorodnością form i funkcjonalności.

Dopasuj smartwatcha do swojego stylu IT i technologie, LIFESTYLE - Coraz częściej spotykanym dodatkiem są smartwatche, które coraz bardziej zaskakują różnorodnością form i funkcjonalności.

Coraz częściej spotykanym dodatkiem są smartwatche, które coraz bardziej zaskakują różnorodnością form i funkcjonalności. MyKronoz doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że każda/y z nas jest inny, ma inne potrzeby oraz inny gust. A jak dobrać idealny zegarek do własnego stylu?

Minimalizm ponad wszystko

Cenisz proste formy? Przekładasz minimalizm nad przeładowane funkcjami urządzenia? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to ZeCircle został stworzony specjalnie dla Ciebie. Smartwatch posiada delikatną, okrągłą tarczę oraz prostą opaskę wykonaną z matowego tworzywa sztucznego, które w sposób subtelny odznaczają się na ręce.
Minimalistyczna stylistyka nie powinna nas jednak zwieść – za pomocą dotykowego ekranu, z poziomu zegarka mamy dostęp do takich funkcjonalności jak krokomierz, miernik jakości snu czy lista kontaktów.

Siła i pewność siebie

Masywna konstrukcja ZeClock to z kolei propozycja dla osób, które wiedzą czego chcą. Smartwatch stylizowany jest na tradycyjny, męski zegarek, dzięki czemu idealnie pasuje do klasycznego garnituru i stylu typu casual. Co więcej, w atrakcyjnej formie kryją się równie atrakcyjne funkcje, m. in. możliwość zdalnego sterowania aparatem telefonu czy możliwość wydawania komend głosowych.

Szyk i elegancja

ZeBracelet2 został stworzony z myślą o kobietach, które chcą wyglądać elegancko. Zegarek z pewnością przypadnie do gustu osobom, które cenią wysoką jakość wykonania i ciekawy design. Dzięki połączeniu formy nowoczesnej bransoletki ze smartwatchem, ZeBracelet2 pozwoli pozostać mobilnym nawet wtedy, gdy noszenie sprzętu elektronicznego na nadgarstku nie pasuje do szykownego outfitu.

Współczesny geek

Wybierając ubiór pragniesz podkreślić swój profesjonalizm i zamiłowanie do nowinek technologicznych? Najlepszą propozycją będzie dla Ciebie ZeWatch3 czyli innowacyjny smartwatch, który pod tradycyjną, prostokątną formą, kryje w sobie możliwość pełnego sprzężenia z telefonem czy tabletem. 

A to już wiesz?  Portfolio Huawei bogatsze o 6 produktów - premiera Huawei Developer Conference

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Dopasuj smartwatcha do swojego stylu IT i technologie, LIFESTYLE - Coraz częściej spotykanym dodatkiem są smartwatche, które coraz bardziej zaskakują różnorodnością form i funkcjonalności.
Hashtagi: #IT i technologie #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy