LIFESTYLE Moda

Grażyna Torbicka rozmawia… O kobietach, z kobietami, dla kobiet

Grażyna Torbicka rozmawia… O kobietach, z kobietami, dla kobiet
Grażyna Torbicka rozmawia… O kobietach, z kobietami, dla kobiet, czyli event online z kobietami w roli

Data publikacji: 2020-05-25, 08:25
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Grażyna Torbicka rozmawia… O kobietach, z kobietami, dla kobiet
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

Grażyna Torbicka rozmawia… O kobietach, z kobietami, dla kobiet, czyli event online z kobietami w roli głównej

Grażyna Torbicka rozmawia… O kobietach, z kobietami, dla kobiet Moda, LIFESTYLE - Grażyna Torbicka rozmawia… O kobietach, z kobietami, dla kobiet, czyli event online z kobietami w roli głównej

Joanna Olekszyk, Katarzyna Dąbrowska, Sandra Hajduk, Marieta Żukowska, Joanna Przetakiewicz, Katarzyna Miller oraz Gabriela Muskała to tylko niewielka część zaproszonych gości, z którymi podczas transmisji w Internecie rozmawiała Grażyna Torbicka. Wszystko w ramach eventu online zorganizowanego przez markę L'Oréal Paris. Za koordynację tego projektu i obsługę techniczną odpowiadała agencja GetHero z Wrocławia.

W trakcie pandemii koronawirusa wiele osób zastanawia się nad kondycją branży eventowej. Wspólnie z naszym klientem – marką L'Oréal Paris – udowodniliśmy, że organizacja dużego wydarzenia dla szerokiego audytorium jest możliwa nawet w obecnej sytuacji. Organizację panelu dyskusyjnego z udziałem popularnych kobiet przenieśliśmy do Internetu. Dzięki temu, w wydarzeniu mogło uczestniczyć znacznie więcej osób – mówi Alicja Stefaniak, Group Account Director w GetHero.

Podczas eventu transmitowanego na żywo w Internecie widzowie mieli możliwość bezpłatnego uczestnictwa w trzech panelach dyskusyjnych: "Kobiety w roli głównej w nowym 2020 roku… czyli nowe oblicze kobiecego empowermentu"; "Aktywistki XXI wieku… czyli nowe oblicze aktywizmu (W mikro i makro skali)" oraz "Marzenia, plany, kariera, sukces w dobie COVID-19… czyli czy w czasach przełomu jest miejsce na wizjonerstwo?". Gospodarzem wydarzenia była dziennikarka, ikona telewizji i kina Grażyna Torbicka – ambasadorka marki L'Oréal Paris, a wśród zaproszonych gości, wyjątkowe kobiety, przedstawicielki różnych profesji: media, sztuka, film, teatr, kultura, biznes, psychologia, m.in. Marieta Żukowska, Joanna Przetakiewicz, Katarzyna Miller, Gabriela Muskała, Joanna Olekszyk, Katarzyna Dąbrowska, Sandra Hajduk.

GetHero współpracuje z ponad 100 twórcami internetowymi, którzy codziennie docierają do milionów odbiorców. Agencja zajmuje się realizacją kampanii za pośrednictwem platform takich jak: TikTok, YouTube i Instagram. GetHero może również pochwalić się bogatym portfolio stworzonych treści wideo oraz organizacją MeetUp®.

A to już wiesz?  Trauma w dobie pandemii. Debata Fundacji Dorastaj z Nami

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Grażyna Torbicka rozmawia… O kobietach, z kobietami, dla kobiet Moda, LIFESTYLE - Grażyna Torbicka rozmawia… O kobietach, z kobietami, dla kobiet, czyli event online z kobietami w roli głównej
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy