blog gwiazdy Kamila Szczawińska LIFESTYLE

Kamila Szczawińska: blog to moje trzecie dziecko

Kamila Szczawińska: blog to moje trzecie dziecko
Kamila Szczawińska od kilku miesięcy prowadzi blog, na którym dzieli się z czytelnikami poradami z zakresu zdrowego stylu odżywiania, pielęgnacji ciała i wychowywania dzieci. Zdradza też kulisy pracy w modelingu. Modelka przyznaje, że strona spotkała się z pozytywnym odbiorem i do tej pory nie przeczytała żadnej negatywnej opinii od

Data publikacji: 2014-10-08, 06:50
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Kamila Szczawińska: blog to moje trzecie dziecko
Kategoria: Gwiazdy, LIFESTYLE

Kamila Szczawińska od kilku miesięcy prowadzi blog, na którym dzieli się z czytelnikami poradami z zakresu zdrowego stylu odżywiania, pielęgnacji ciała i wychowywania dzieci. Zdradza też kulisy pracy w modelingu. Modelka przyznaje, że strona spotkała się z pozytywnym odbiorem i do tej pory nie przeczytała żadnej negatywnej opinii od internautów.

Kamila Szczawińska: blog to moje trzecie dziecko Gwiazdy, LIFESTYLE - Kamila Szczawińska od kilku miesięcy prowadzi blog, na którym dzieli się z czytelnikami poradami z zakresu zdrowego stylu odżywiania, pielęgnacji ciała i wychowywania dzieci. Zdradza też kulisy pracy w modelingu. Modelka przyznaje, że strona spotkała się z pozytywnym odbiorem i do tej pory nie przeczytała żadnej negatywnej opinii od internautów.

Kamila Szczawińska od kilku miesięcy prowadzi blog, na którym dzieli się z czytelnikami poradami z zakresu zdrowego stylu odżywiania, pielęgnacji ciała i wychowywania dzieci. Zdradza też kulisy pracy w modelingu. Modelka przyznaje, że strona spotkała się z pozytywnym odbiorem i do tej pory nie przeczytała żadnej negatywnej opinii od internautów.

Bloga o nazwie myfitspirations.com Kamila Szczawińska założyła w kwietniu 2014 roku. Dziś ma on stale rosnącą liczbę czytelników, a na Facebooku śledzi go pond 1800 osób.

– Blog bardzo fajnie się rozwija, z czego niezmiernie się cieszę, to moje trzecie dziecko. I rzeczywiście jest coraz więcej czytelników, co sprawia mi bardzo dużą satysfakcję, dlatego w ogóle nie traktuje pisania jako pracę, lecz jako przyjemność, to taki mój internetowy dziennik – mówi Kamila Szczawińska w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Modelka twierdzi, że na blogu znajdują się informacje o wszystkim, czym zajmuje się w życiu: pracy zawodowej, rodzicielstwie, działalności społecznej oraz pasjach, takich jak sport i gotowanie. Gwiazda dzieli się z czytelnikami zarówno swoim doświadczeniem w wychowywaniu dzieci, opiece nad ukochanymi psami, jaki i ulubionymi dyscyplinami sportowymi. Na blogu znajdują się także przepisy kulinarne oraz porady dotyczące pielęgnacji.

– Mam grono fajnych, wiernych czytelników. Myślę, że ludzie lubią go za to, że jest prawdziwy, że nic nie jest tam udawane. Pokazuję po prostu, jak wygląda mój dzień, to takie moje reality-show na blogu. Sądzę, że to zwiększa jego wiarygodność i poczytność – mówi Kamila Szczawińska.

A to już wiesz?  Alkomat połączony ze smartfonem czy zegarki mierzące kroki to jedne z najpopularniejszych prezentów dla fanów inteligentnej elektroniki

Modelka twierdzi, że blog jest nie tylko jej nową pasją, lecz także motywacją do działania.

– Daje mi motywację do tego, żeby gotować coraz więcej, żeby robić coraz więcej ciekawych rzeczy i w kuchni, i w sporcie. Jest tam pokazane wszystko to, co robię, a dodatkowo ten blog mobilizuje mnie do podejmowania jeszcze innych działań – mówi Kamila Szczawińska.

Kamila Szczawińska to jedna z najpopularniejszych polskich modelek. Sześć lat temu zrezygnowała z pracy z powodów zdrowotnych – cierpiała wówczas na nerwicę. Wróciła do modelingu po urodzeniu drugiego dziecka, córeczki Kaliny. Skończyła studia na kierunku psychologia kliniczna. W czasie całej kariery zawodowej brała udział w pokazach takich projektantów i domów mody, jak Calvin Klein, Chanel, Christian Dior, Jil Sander, John Galliano, Yves Saint Laurent, Valentino. Modelka udziela się także społecznie: współpracuje z Fundacją Viva, która pomaga bezdomnym zwierzętom, jest ambasadorką akcji społecznej „Czytam sobie”.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Kamila Szczawińska: blog to moje trzecie dziecko Gwiazdy, LIFESTYLE - Kamila Szczawińska od kilku miesięcy prowadzi blog, na którym dzieli się z czytelnikami poradami z zakresu zdrowego stylu odżywiania, pielęgnacji ciała i wychowywania dzieci. Zdradza też kulisy pracy w modelingu. Modelka przyznaje, że strona spotkała się z pozytywnym odbiorem i do tej pory nie przeczytała żadnej negatywnej opinii od internautów.
Hashtagi: #Gwiazdy #LIFESTYLE

Kamila Szczawińska, blog

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy