LIFESTYLE Sport zegarek Zegarki

Nowy zegarek multisportowy Polar Vantage V2

Nowy zegarek multisportowy Polar Vantage V2
Polar Vantage V2 to zaprojektowany z wyjątkową precyzją, ultralekki zegarek sportowy klasy premium, który zawiera w sobie wieloletnie doświadczenie firmy

Data publikacji: 2020-10-07, 16:30
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nowy zegarek multisportowy Polar Vantage V2
Kategoria: Sport, LIFESTYLE

Polar Vantage V2 to zaprojektowany z wyjątkową precyzją, ultralekki zegarek sportowy klasy premium, który zawiera w sobie wieloletnie doświadczenie firmy Polar.

Nowy zegarek multisportowy Polar Vantage V2 Sport, LIFESTYLE - Polar Vantage V2 to zaprojektowany z wyjątkową precyzją, ultralekki zegarek sportowy klasy premium, który zawiera w sobie wieloletnie doświadczenie firmy Polar.

Nowy Polar Vantage V2 – Wiedza to postęp

Ultralekki zegarek sportowy klasy premium, zaprojektowany dla poprawy wyników i lepszej regeneracji.

KEMPELE, FINLANDIA – 7 października 2020 r. – Polar – lider w dziedzinie technologii sportowej i fitness od ponad 40 lat – prezentuje nowy Polar Vantage V2. To lekki, multisportowy zegarek klasy premium, testowany przez światowej klasy kierowcę wyścigowego Valtteriego Bottasa. Bazując na jego uwagach oraz wieloletnim doświadczeniu marki Polar stworzone zostało wyjątkowo precyzyjne urządzenie, pozwalające mądrzej i efektywniej trenować.

Nowy flagowiec znanej fińskiej marki słucha organizmu i dostarcza danych, niezbędnych do mądrzejszego planowania, trenowania i regenerowania sił. Koniec ze zgadywaniem! Wiedza to postęp, a osiąganie celów sportowych polega na odnajdowaniu właściwych proporcji między treningiem, a regeneracją.

Polar zwrócił się do Valtteriego Bottasa z prośbą o przetestowanie nowego zegarka w szczycie sezonu wyścigowego, gdy czas na trening jest mocno ograniczony. Oto co powiedział fiński kierowca wyścigowy: "Żyjąc w biegu trudno jest znaleźć czas na trening, wiedząc równocześnie, że regeneracja i sen to tajna broń, jeśli chodzi o poprawę wyników. Posiadanie odpowiednich narzędzi i danych jest niezbędne, by trenować mądrzej i efektywniej. Według mnie Polar Vantage V2 idealnie spełnia swoje zadanie.”

Przemyślany design gwarantuje wysoką funkcjonalność przez całą dobę. Ten światowej klasy zegarek, ważący zaledwie 52 gramy, został wykonany z materiałów najwyższej jakości. Ma wyjątkowo lekką konstrukcję, co zapewnia komfortowe użytkowanie, a równocześnie precyzję rejestrowanych danych, niezależnie od tego czy chodzi o czas i jakość snu czy pobijanie rekordów życiowych. Zegarek oferuje standardowo do 40 godzin pracy podczas treningu lub do 100 godzin treningu w trybie oszczędzania energii.

A to już wiesz?  Przybywa gadżetów dla biegaczy. W ich niezbędniku GPS i bezprzewodowe słuchawki

"Polar Vantage V2 to model, w którym design i nauka łączą się ze sobą. Jesteśmy niezwykle dumni, iż możemy dzisiaj ogłosić jego premierę. Ten wyjątkowy zegarek dedykujemy wszystkim, którzy poważnie podchodzą do swoich indywidualnych celów i chcą mieć pewność, że ich ciężka praca opłaci się”- mówi Tomi Saario, dyrektor generalny Polar Electro.

Każda minuta ma znaczenie, dlatego Polar Vantage V2 optymalizuje treningi we wszystkich dyscyplinach sportowych. W jednym zegarku zawarta została cała dotychczasowa wiedza i doświadczenie firmy Polar, a także nowe, interesujące funkcje:

personalizacja stref tętna, prędkości i mocy oraz nowe Testy Wydolności Biegowej i Kolarskiej sprawiają, że monitorowanie postępów jest łatwiejsze niż kiedykolwiek;
optymalizacja treningu dzięki nowemu Testowi Regeneracji Nóg, który uzupełnia powszechne i cenione funkcje, takie jak Training Load Pro™ i Recovery Pro™ i może być przeprowadzony bez dodatkowych czujników. Wynik testu pomaga zrozumieć, jak organizm reaguje na obciążenia i czy użytkownik jest gotowy na kolejny trening;
bezpłatny dostęp do zaawansowanego, ale równocześnie łatwego w obsłudze, ekosystemu Polar Flow, z narzędziami do planowania i monitorowania treningów, całodobowej aktywności oraz czasu i jakości snu. Platforma Flow posiada teraz także Centrum Testowe, w którym gromadzone są wszystkie dane z testów; umożliwia to łatwiejszą analizę i poszerzanie wiedzy o postępach treningowych;
niezbędne funkcje smartwatch, między innymi sterowanie muzyką, dostęp do prognozy pogody oraz powiadomienia z telefonu.

Zegarek Polar Vantage V2 można już zamówić w przedsprzedaży na stronie www.polar.com/pl/vantage/v2 w cenie 2 249 zł. Dostępny jest także zestaw z nadajnikiem na klatkę piersiową Polar H10 w cenie 2 449 zł. Zegarek można będzie nabyć w kolorze czarnym, zielonym i szaro-limonkowym.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Nowy zegarek multisportowy Polar Vantage V2 Sport, LIFESTYLE - Polar Vantage V2 to zaprojektowany z wyjątkową precyzją, ultralekki zegarek sportowy klasy premium, który zawiera w sobie wieloletnie doświadczenie firmy Polar.
Hashtagi: #Sport #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy