BIZNES Edukacja

Spotkanie z Ambasadorkami akcji "Sama definiuję swój Sukces"

Zapraszamy na kolejną dawkę wiedzy i inspiracji w ramach spotkań z Ambasadorkami akcji społecznej "Sama definiuję swój

Data publikacji: 2019-08-07, 17:50
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Spotkanie z Ambasadorkami akcji "Sama definiuję swój Sukces"
Kategoria: Edukacja, BIZNES

Zapraszamy na kolejną dawkę wiedzy i inspiracji w ramach spotkań z Ambasadorkami akcji społecznej "Sama definiuję swój Sukces"

Spotkanie z Ambasadorkami akcji "Sama definiuję swój Sukces" Edukacja, BIZNES - Zapraszamy na kolejną dawkę wiedzy i inspiracji w ramach spotkań z Ambasadorkami akcji społecznej "Sama definiuję swój Sukces"

Zapraszamy na kolejną dawkę wiedzy i inspiracji w ramach spotkań z Ambasadorkami akcji społecznej "Sama definiuję swój Sukces"

 

18 września (środa) 2019 roku o godz. 18.00 w BOBO Coworking ul. Prosta 70 (V piętro).
Event dedykowany jest kobietom i mężczyznom.

W programie prelekcje:
Ewelina Kowalczyk – ​Być SOBĄ? Czy być trendy?
Aneta Siejka – Jak wykreować silną markę?
Marta Osuch – Rola samooceny w biznesie i życiu osobistym

Spotkanie zakończymy NETWORKINGIEM!

Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/662442720940836/

BIO PRELEGENTEK:
Ewelina Kowalczyk – Człowiek, mama, bizneswoman. Pracuje na kilku etatach. W korporacji Fintech realizując się jako Office Manager, a po godzinach realizując swoje marzenie, założyła Pracownię Stylu Style&Co. Pracuje zarówno z kobietami jak i mężczyznami, głównie nad ich stylem i wizerunkiem. Z klientami indywidualnymi, serwując pomoc i wsparcie w zakresie szukania swojego stylu, jak również z klientami biznesowymi oferując pakiety szkoleniowe i warsztatowe w zakresie dress codu oraz biznesowego budowania wizerunku. Pracuje przy sesjach zdjęciowych, wspiera projekty modowe, organizuje warsztaty i szkolenia. Jest osobą, która wspiera i uczy młodzież. Prowadzi specjalne sesje warsztatów skierowanych do tej grupy wiekowej zarówno w liceach jak i na uczelniach wyższych. Jej usługi są zawsze „szyte na miarę". Zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Zapewnia absolutnie innowacyjne, indywidualne i holistyczne podejście do STYLU!

Misją Jej autorskiej Pracowni Stylu jest przede wszystkim uczenie i poszerzanie świadomości STYLU i o STYLU. Stylu w bardzo szerokim kontekście również duchowym i wewnętrznym. Ubiór, makijaż, wygląd, czy tego chcemy czy nie, jest nieodzownym elementem codzienności. Swoim klientom chce zwrócić uwagę na pewnego rodzaju uważność na siebie. Dbanie o siebie, myślenie o sobie i swoich potrzebach. W obecnych czasach pędu i wszechobecnego konsumpcjonizmu często w pośpiechu stawiamy na bylejakość. Mówi temu stanowcze NIE! Byle co jemy, byle jak się ubieramy, malujemy i w rezultacie żyjemy. Poprzez swoje warsztaty, szkolenia, doradztwo wizerunkowe, konsultacje indywidualne oraz szereg innych projektów skrojonych na miarę klienta, chce pokazać, nauczyć, że styl to nie tylko ciuchy, nie moda, nie trendy…a charakter, wyjątkowość, indywidualność, charyzma i ogromna moc. Moc i energia wewnętrzna, którą mamy wszyscy, bez względu na wiek, status społeczny, płeć czy miejsce zamieszkania. Ewelina zaprasza w magiczną podróż po STYLU!
Więcej informacji: https://www.facebook.com/PracowniaStyluEwelinyKowa…​

A to już wiesz?  Rośnie popularność usług coachingowych w Polsce. Rynek czekają wzrosty

 

Aneta Siejka – Niezależna konsultantka i doradczyni w zakresie mediów i reklamy. Profesjonalna wykładowczyni i trenerka. Od 2008 roku prowadzi autorskie warsztaty i wykłady m.in. w Collegium Civitas, Warszawskiej Szkole Reklamy, Szkole Mistrzów Reklamy, Warszawskiej Szkole Filmowej, Uniwersytecie Wrocławskim i Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Współautorka wielu kampanii nagrodzonych w konkursach (MediaTrendy, Effie). Pracowała dla reklamodawców m.in.: The Coca Cola Company, TVN, T-Mobile, Bank Zachodni WBK, Kredyt Bank, Warta Ubezpieczenia, Levi's, Podravka, Rainbow Tours i inni. Doradza w kampaniach społecznych ministerstw i organizacji pożytku publicznego. Mentor w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości AIP. Facylitator w programie Projektanci Innowacji (Google / Polski Fundusz Przedsiębiorczości). Wspiera startupy w komunikacji reklamowej, doradza w budowaniu marki osobistej młodych przedsiębiorców, a także mam i kobiet w ciąży.
Więcej informacji na stronie http://mediowyekspert.pl​

 

Marta Osuch – współzałożycielka Projektantek Sukcesu, właścicielka firmy Psychology & Business, psycholog ze specjalnością psychologia zmiany, specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi, trenerka rozwoju osobistego i zawodowego, prelegentka licznych konferencji naukowych, autorka cyklu artykułów dotyczących roli psychologii w biznesie dla Business Magazine, ekspertka w licznych audycjach radiowych, m.in.: "Kobiecy wieczór", "Młodzi mogą więcej "Radio RDC, "Śniadanie do łóżka" Chilli Zet, "Kobiety Rakiety" RMF Classic, "Dzień Kobiet" Czwórka Polskiego Radia oraz programu śniadaniowego "Pytanie na śniadanie", autorka licznych artykułów dla magazynów i portali, m.in.: Shape, Law Business Quality, GIRLS dziewczyny trenują, Home & Market, Oh!Me, Veronique, Imperium Kobiet. Prywatnie mama Kuby i Wojtka.
Więcej informacji na stronach: www.martaosuch.com www.projektantki-sukcesu.pl​

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Spotkanie z Ambasadorkami akcji "Sama definiuję swój Sukces" Edukacja, BIZNES - Zapraszamy na kolejną dawkę wiedzy i inspiracji w ramach spotkań z Ambasadorkami akcji społecznej "Sama definiuję swój Sukces"
Hashtagi: #Edukacja #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy