Dziecko LIFESTYLE zegarek Zegarki

Nowa odsłona „Ben 10” w Cartoon Network

Nowa odsłona „Ben 10” w Cartoon Network
Superbohater Cartoon Network, Ben Tennyson, powraca, by ratować świat przed złem w zupełnie nowej odsłonie serialu. Z pomocą magicznego zegarka Ben zmienia się w jednego z dziesięciu kosmitów o wyjątkowych supermocach i przeżywa niesamowite

Data publikacji: 2016-10-04, 08:37
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nowa odsłona „Ben 10” w Cartoon Network
Kategoria: Dziecko, LIFESTYLE

Superbohater Cartoon Network, Ben Tennyson, powraca, by ratować świat przed złem w zupełnie nowej odsłonie serialu. Z pomocą magicznego zegarka Ben zmienia się w jednego z dziesięciu kosmitów o wyjątkowych supermocach i przeżywa niesamowite przygody.

Nowa odsłona „Ben 10” w Cartoon Network Dziecko, LIFESTYLE - Superbohater Cartoon Network, Ben Tennyson, powraca, by ratować świat przed złem w zupełnie nowej odsłonie serialu. Z pomocą magicznego zegarka Ben zmienia się w jednego z dziesięciu kosmitów o wyjątkowych supermocach i przeżywa niesamowite przygody.

Superbohater Cartoon Network, Ben Tennyson, powraca, by ratować świat przed złem w zupełnie nowej odsłonie serialu. Z pomocą magicznego zegarka Ben zmienia się w jednego z dziesięciu kosmitów o wyjątkowych supermocach i przeżywa niesamowite przygody. Wielki powrót Ben 10 na antenę Cartoon Network w poniedziałek, 10 października o godz. 17.50.

Główny bohater serialu to odważny i zabawny dziesięciolatek. Podczas wakacji, które spędza podróżując ze swoim dziadkiem Maxem i kuzynką Gwen, Ben znajduje magiczne urządzenie – zegarek Omnitrix. Od tej pory może dzięki niemu zmieniać się w jednego z dziesięciu wyjątkowych i potężnych kosmitów – od Szybciora, który zwiększa prędkość Bena tak, że może szybciej ukończyć swoje codzienne obowiązki, do Diamentogłowego, który potrafi walczyć z wrogami strzelając ze swoich dłoni kryształowymi odłamkami. Wykorzystując niezwykły zegarek Ben ma dostęp do świata pozaziemskich umiejętności, co często skutkuje niezliczoną ilością zabawnych i niepowtarzalnych przygód. W nowym serialu pojawią się nieznani dotąd kosmici i niespotkane wcześniej czarne charaktery.

Ben 10 został wyprodukowany przez Cartoon Network Studios, a stworzony i zrealizowany przez Man of Action Entertainment (w którym powstały takie produkcje jak „Wielka Szóstka” czy „Generator Rex”). Producentem nadzorującym był John Fang („Mixele”, „Generator Rex”).

Długo wyczekiwana premiera zupełnie nowego „Ben 10” w poniedziałek 10 października. Emisja kreskówki codziennie, od poniedziałku do piątku o 17.50. Powrót Bena Tennysona to najważniejsze wydarzenie tej jesieni w Cartoon Network.

 

KOSMICI BENA:

KULOPŁOT

Potężny gość, który w każdej chwili może zmienić się w szybką, niepowstrzymaną kulę, która miażdży wszystko na swojej drodze. Kulopłot natychmiast rusza do działania, czasem tylko ma problem z zatrzymaniem się. DNA tego kosmity pochodzi z planety Arburia.

A to już wiesz?  Kobieta i mężczyzna - wspólna przestrzeń czy dwa światy?

DIAMENTOGŁOWY

Ciało tego kosmity jest zbudowane z organicznych zielonych kryształów, dzięki czemu może przybrać formę wielkiego miecza lub tarczy. Jego krystaliczna struktura pozwala mu odbijać światło lub wiązki energii. DNA Diamentogłowego pochodzi z planety Petropia.

CZTERORĘKI

Na niektóre problemy najlepsza jest czysta, brutalna siła. Ten obdarzony czterema rękami stwór ma jej pod dostatkiem. Pod postacią Czterorękiego Ben może podnosić największe ciężary, wyprowadzać najpotężniejsze ciosy, a nawet tworzyć niszczące fale uderzeniowe. Czteroręki wywodzi się z odległej planety Khoros.

INFERNO

Ciało tego kosmity jest zbudowane z gorącej, przypominającej magmę substancji. Po przemianie w Inferno, Ben zyskuje kontrolę nad potężnymi płomiennymi ciosami, może także strzelać w swoich wrogów wiązkami ognia. Gorący zapał stwora może ostudzić jedynie woda – jego największa słabość. Inferno pochodzi z gorącej planety Pyros.

TURBIN WODNY

Tajemnicza istota, której ciało składa się z płynu. Po przemianie w Turbina Wodnego Ben zyskuje kontrolę nad wszelkimi formami wilgoci. Może strzelać potężnymi strumieniami wody, atakować swoich wrogów wodnymi biczami, a nawet zmieniać się w lodową zbroję. DNA Turbina Wodnego pochodzi z planety Kiusana w Galaktyce Andromedy.

MUCHA

Ten kosmita to więcej niż zwykły świecący owad latający wokół z dużą prędkością. Pod tą postacią Ben jest w stanie wykonywać szalone akrobacje, dzięki którym zostawia przeciwników daleko w tyle. Oprócz tego potrafi tworzyć gazy o różnych zastosowaniach, takich jak choćby łatwopalność. Korzeni Muchy należy szukać na bogatej w fascynujące formy życia planecie Lepidopterra.

UPGRADE

Żywa maszyna obdarzona płynnym, metalicznym ciałem. Posiada zdolność łączenia się i przejmowania kontroli nad każdym elektronicznym urządzeniem, które może dodatkowo ulepszać. Dzięki niemu Ben zyskuje kontrolę nad potężną technologią. Upgrade pochodzi z jednego z księżyców planety Galvan.

DZIKIE PNĄCZE

Po przemianie w tego kosmitę Ben może połączyć się z każdą rośliną na Ziemi. Dzikie Pnącze posiada zdolność kamuflażu, regeneracji, może pokrywać swoje zielone ciało kolcami, sprawnie kopie tunele w ziemi. Musi tylko uważać, żeby nie zaplątać się w swoje pnącza. Kosmita pochodzi z bogatej w różnorodne formy życia planety Flors Vendance.

A to już wiesz?  W sezonie jesień-zima 2015/2016 hitem będą zegarki z metalowymi bransoletami i z tłoczonymi paskami z połyskującej skóry

SZYBCIOR

Szybko, szybciej, najszybciej. Ten zwinny stwór potrafi poruszać się i atakować z niesamowitą prędkością. Pod postacią Szybciora Ben może poruszać się z imponującą szybkością ponad 800 kilometrów na godzinę. Jego słabym punktem jest niewielka siła. DNA tego kosmity wywodzi się z planety Kinet.

SZARA MATERIA

Choć ten kosmita przypomina żabę, jest od niej znacznie inteligentniejszy. Prawdę mówiąc, jest mądrzejszy od większości stworzeń w kosmosie. Ma zaledwie 12 centymetrów wysokości i jest ekspertem od skomplikowanych maszyn, do których dostaje się dzięki swoim niewielkim rozmiarom. Ta niepozorna istota pochodzi z odległej planety Galvan Prime.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Nowa odsłona „Ben 10” w Cartoon Network Dziecko, LIFESTYLE - Superbohater Cartoon Network, Ben Tennyson, powraca, by ratować świat przed złem w zupełnie nowej odsłonie serialu. Z pomocą magicznego zegarka Ben zmienia się w jednego z dziesięciu kosmitów o wyjątkowych supermocach i przeżywa niesamowite przygody.
Hashtagi: #Dziecko #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy