Walentynki

WALENTYNKOWE STY(LOVE) PRZEKĄSKI

WALENTYNKOWE STY(LOVE) PRZEKĄSKI
WALENTYNKOWE STY(LOVE) PRZEKĄSKI Mówi się… „przez żołądek do serca” i my się z tym zgadzamy naturalnie w stu procentach! 😉 Jak najlepiej okazać komuś miłość?

WALENTYNKOWE STY(LOVE) PRZEKĄSKI

Mówi się… „przez żołądek do serca” i my się z tym zgadzamy naturalnie w stu procentach! 😉 Jak najlepiej okazać komuś miłość? Przygotować ulubione, sty(love) przekąski!

Dziś święto zakochanych, a Ty nie masz pomysłu, jakie pyszności zaserwować swojej drugiej połówce podczas wieczornej randki? Sprawdź nasze walentynkowe propozycje, które skradną serca nawet największych smakoszy!

By dodać pikanterii Twojemu miłosnemu menu, zaserwuj na początek… znany afrodyzjak – orzechy brazylijskie Helio, które zadbają o odpowiedni nastrój, przywołując gorące, wakacyjne wspomnienia. Miły wieczór we dwoje umilą też pieczone migdały Helio Natura, które zawierają ważny dla zdrowia (seksualnego) pierwiastek miłości- cynk. I oczywiście pamiętaj też o walentynkowym top of the top HELIO, czyli suszonych figach So Soft!, które budzą #sogood skojarzenia! Zanurz się w pysznym smaku miękkich i #so soczystych, jedynych takich! owoców, które rozbudzą zmysły i zapewnią same #sosoft przyjemności!

Miłosne sty(love) przekąski Helio idealnie wpisują się w walentynkową atmosferę. Orzechowe afrodyzjaki w połączeniu z soczystymi owocami So Soft! smakują wyjątkowo i z pewnością poprawią nastrój Twojej drugiej połówce!

Życzymy czułych i smacznych WALENTYNEK!

A to już wiesz?  Walentynki last minute - masaże dla dwojga to uczta dla ciała i zmysłów

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy