Automaty Automaty vendingowe

Całodobowy automat oferujący produkty pierwszej potrzeby

Całodobowy automat oferujący produkty pierwszej potrzeby
Sieć Cosmedica wprowadziła nową, innowacyjną technologię, umożliwiającą automatyzację zakupów artykułów higienicznych i produktów pierwszej potrzeby poza godzinami otwarcia punktów

Biuro Prasowe Cosmedica
24.03.2021

Nowość na Tarchominie. Całodobowy automat oferujący produkty pierwszej potrzeby
Sieć Cosmedica wprowadziła nową, innowacyjną technologię, umożliwiającą automatyzację zakupów artykułów higienicznych i produktów pierwszej potrzeby poza godzinami otwarcia placówek Cosmedica.

W ostatnim czasie coraz częściej podkreśla się wzrost generowany w kanale e-commerce, a aktualna sytuacja gospodarcza powoduje, że marketerzy zastanawiają się nad przyszłością klasycznego retailu. Aby skutecznie konkurować z wygodą zakupów online, stacjonarne sklepy muszą zapewnić swoim klientom wartościowe doświadczenia odpowiadające ich potrzebom. Częstym wyzwaniem dla osób mieszkających w centrach dużych miast są szybkie, efektywne zakupy, najlepiej o każdej porze dnia i nocy, od ręki i bez kolejki.

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, sieć Cosmedica zainwestowała w nowe technologie, umożliwiające automatyzację sprzedaży produktów pierwszej potrzeby. Na warszawskim Tarchominie pojawił się innowacyjny automat vendingowy, Cosmedica automat 24/7, czynny całą dobę. Jego dodatkową zaletą jest uproszczenie zakupów w sytuacji pandemicznej, ponieważ spełnia on standardy sanitarne przy zachowaniu ostrożności, w szczególności korzystaniu z urządzenia w jednorazowych rękawiczkach.

Cosmedica automat 24/7 oferuje nie tylko środki higieny, ale również maseczki ochronne, płyny dezynfekujące, tampony, wodę utlenioną, płyn dezynfekcyjny, witaminy, jak i dermokosmetyki.

„Nasi Klienci nie chcą spędzać zbyt dużo czasu w zakniętym pomieszczeniu sklepu. Rozwiązanie spotkało się z bardzo pozytywnymi ocenami mieszkańców. Chcemy umożliwić Klientom zakupy w bezpieczny sposób, dostępne również po godzinach pracy naszego sklepu. Jest to szczególnie ważne teraz, w okresie pandemii” – podkreśla Piotr Maciejewski, Dyrektor Marketingu w firmie Cosmedica.

Cosmedica automat 24/7 został ustawiony na ulicy Książkowej 9, przy punkcie Cosmedica. Jest to pierwsza zrealizowana inwestycja tego typu sieci, jednak w planach jest uruchomienie kolejnych kilkunastu punktów w tym roku.

„Nasi Klienci nie chcą spędzać zbyt dużo czasu w zamkniętym pomieszczeniu sklepu. Rozwiązanie spotkało się z bardzo pozytywnymi ocenami mieszkańców. Chcemy umożliwić Klientom zakupy w bezpieczny sposób, dostępne również po godzinach pracy naszego sklepu. Jest to szczególnie ważne teraz, w okresie pandemii” – podkreśla Piotr Maciejewski, Dyrektor Marketingu w firmie Cosmedica.

Cosmedica automat 24/7 został ustawiony na ulicy Książkowej 9 C, przy sklepie Cosmedica. Jest to pierwsza zrealizowana inwestycja tego typu sieci, jednak w planach jest uruchomienie kolejnych kilkunastu punktów w tym roku.

Operatorem systemu vendingowego dla sieci Cosmedica jest VendoMED Sp. z o.o.