Hotele Niemcy

ALL – Accor Live Limitless zbudował najwyżej położony pokój hotelowy w Niemczech

ALL – Accor Live Limitless zbudował najwyżej położony pokój hotelowy w Niemczech
Informacja prasowa 18 SIERPNIA 2021 ALL – Accor Live Limitless zbudował najwyżej położony pokój hotelowy w Niemczech ACCOR ZAPRASZA WSZYSTKICH DO ZABAWY, W KTÓREJ ZBIERA

Informacja prasowa

18 SIERPNIA 2021
ALL – Accor Live Limitless zbudował najwyżej położony pokój hotelowy w Niemczech

ACCOR ZAPRASZA WSZYSTKICH DO ZABAWY, W KTÓREJ ZBIERA SIĘ PUNKTY LOJALNOŚCIOWE PRZY ZUGSPITZE, NAJWYŻSZYM NIEMIECKIM SZCZYCIE
Za sprawą ALL – Accor Live Limitless, czyli połączenia programu lojalnościowego z ogólnoświatową platformą lifestyle’ową, Accor gwarantuje doświadczenia, które wykraczają poza obręb hoteli należących do Grupy. Można powiedzieć, że w najnowszej promocji ALL granicą jest niebo. We współpracy z Zugspitze-Top of Germany na płaskowyżu Zugspitzplatt powstał kompletny pokój hotelowy. Przenocowanie w nim jest jednak niemożliwe. Zamiast tego ci, którzy dotrą do szklanej konstrukcji, zostaną nagrodzeni 500 punktami ALL, które można wymienić podczas następnego pobytu w jednym z hoteli Grupy Accor.

Na odwiedzających Zugspitze, oprócz niezliczonych szczytów na granicy niemiecko-austriackiej, czeka od teraz kolejna, godna podziwu atrakcja. W ramach ALL, programu lojalnościowego Accor i zarazem ogólnoświatowej platformy lifestyle’owej, w przyciągającej wzrok szklanej gablocie na Zugspitzplatt, skonstruowany został najwyżej położony pokój hotelowy w Niemczech. Wnętrze, w skład którego wchodzą oryginalne meble hotelowe, wywodzi się z marki Novotel, od której Grupa rozpoczęła działalność ponad 50 lat temu.

Choć rozpościerający się widok jest na najwyższym poziomie, a przy tym jest prawdopodobnie najlepszym widokiem w Niemczech, noc spędzona w tym pokoju pozostanie jedynie marzeniem. Jednakże ci, którzy dotrą do niego, zostaną nagrodzeni. Kod QR na szklanych ścianach zaprasza wszystkich poszukiwaczy wrażeń i kolekcjonerów punktów do zarejestrowania się w programie lojalnościowym Accor i zdobycia pierwszych 500 punktów. Można je wykorzystać od razu podczas następnego pobytu w jednym z ponad 5100 hoteli Accor na całym świecie, na przykład w monachijskich filiach lub w Mercure Hotel Garmisch-Partenkirchen.

Więcej informacji można znaleźć na stronie all.accor.com.

# # #

O ACCOR
Accor jest wiodącą grupą hotelarską na świecie oferującą gościom wyjątkowe i niezapomniane wrażenia w ponad 5 100 hotelach, kurortach i rezydencjach oraz 10 000 obiektach gastronomicznych w 110 krajach. Grupa dysponuje jednym z najbardziej zróżnicowanych i w pełni zintegrowanych ekosystemów hotelarskich obejmujących szerokie portfolio marek segmentu luxury, premium, midscale i economy z unikalnymi konceptami. Wyjątkowe i unikalne doświadczenia uzupełnia oferta rozrywkowa, bary i restauracje, markowe rezydencje prywatne, współdzielone obiekty noclegowe, consierge, przestrzenie co-workingowe i wiele innych. Accor wyróżnia się niezastąpionym portfolio charakterystycznych marek i zespołem liczącym ponad 260 000 osób na całym świecie. Dodatkowo Grupa oferuje wszechstronny lifestylowy program lojalnościowy ALL – Accor Live Limitless, o korzyściach którego przekonało się już ponad 68 milionów członków z całego świata. ALL jako codzienny towarzysz hotelowych gości pozwala na wzbogacenie pobytu o dodatkową wartość i przeżycia związane z szeroką gamą benefitów, usług i doświadczeń. Accor jest głęboko zaangażowany w tworzenie zrównoważonego rozwoju aktywnie działając na rzecz naszej planety i lokalnych społeczności. W ramach programu Planet 21 – Acting Here. Accor działa na rzecz „pozytywnego hotelarstwa”, a w ramach Accor Solidarity, RiiSE i inicjatywę ALL Heartist Fund pomaga osobom w niekorzystnej sytuacji życiowej poprzez gwarancję wysokiej etyki biznesowej, odpowiedzialność względem turystyki i ekologii, zaangażowania w społeczność, zróżnicowanie i inkluzyjność. Założona w 1967 roku spółka Accor SA jest notowana na paryskiej giełdzie Euronext (kod ISIN: FR0000120404) oraz na rynku OTC (kod ACRFY) w Stanach Zjednoczonych. Więcej informacji na stronie: group.accor.com. Zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebooku i śledzenia nas na Twitter, Facebook, LinkedIn, Instagram.

A to już wiesz?  Hotele Accor są gotowe na wakacyjne przyjęcie najmłodszych gości

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy